Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – POLO FOOTBALL GEAR

Koszulki polo szyte od podstaw w PGWEAR Customs to gwarancja dobrego wyglądu i wysokiej jakości. Świetnie sprawdzą się latem bo dzianiny których używamy do szycia polo mimo stosunkowo wysokiej gramatury 210-220g są przewiewne i miłe w dotyku. Możecie wybierać spośród dwóch ich rodzajów – klasyczne dla koszulek polo tzw. dzianiny typu pique, nieco szorstkie w dotyku, lub typowe dla T-shirtów dzianiny o gładkiej strukturze.

Poniżej prezentujemy Wam jedną z ostatnich realizacji. Klient zdecydował się na zamówienie koszulek polo w 4 wersjach kolorystycznych – ciemnoszarej, zielonej, błękitnej i  niebieskiej. Wszystkie koszulki uszyte są z dzianin typ pique. Aby zachować skromny, elegancki wygląd jedynymi dodatkami są metki żakardowe w karczku koszulek (więcej o metkach żakardowych) oraz naszywki na sercu wykonane metodą tradycyjnego haftu (więcej o naszywkach haftowanych).

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem koszulek polo szytych od podstaw w PGWEAR Customs lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.