W PGWEAR Customs oprócz pojedynczych produktów możecie zamawiać całe kolekcje odzieży i akcesoriów. Regularnie, co pół roku, prezentujemy Wam wyniki naszej pracy nad sezonowymi kolekcjami PGWEAR. Każda z nich składa się z przeszło 100 produktów. Tym razem prezentujemy realizację projektu NO RESPECT, składającego się z kilkunastu produktów.

Najważniejszym założeniem projektu był prosty, lecz dosadny przekaz. Dlatego też większość produktów posiada duży, centralnie umieszczony napis – NO RESPECT.  Kolekcja składa się z 6 koszulek oraz 6 bluz. Naszym zadaniem było sprawienie aby nie były to standardowe koszulki i bluzy z tym samym nadrukiem, różniące się jedynie kolorem. Chcieliśmy stworzyć najwyższej jakości odzież  z różnorodnymi  metodami zdobienia oraz  o różnych krojach.

Do produkcji użyliśmy najwyższej jakości dzianin produkowanych specjalnie na nasze zamówienie.  Napisy oraz logo projektu wykonaliśmy przy użyciu kilku różnych metod tj. nadruki sitodrukowy, hafty, naszywki haftowane oraz taśmy żakardowe. Do uszycia każdego z produktów zastosowaliśmy sprawdzone, dopracowane do perfekcji szablony krawieckie.

Efekty naszej pracy prezentujemy na poniższych zdjęciach.

https://youtu.be/RZk9yZkY3OU

Zapraszamy do śledzenia projektu NO RESPECT na instgramie. Nowe kolekcja będzie dostępna już we wrześniu!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *