Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – SOFTSHELL RCK1991

Softshell jest dzianiną w pełni wodoodporną. Jest też przewiewny i ciepły dzięki czemu świetnie sprawdzi się podczas wiosny. W PGWEAR Customs możemy Wam zaoferować softshelle uszyte od podstaw według Waszego projektu.

Kurtka zaprezentowana poniżej jest uszyta z najwyżej jakości dzianiny. Przednia część jest ozdobiona przeszyciami w owalnych kształtach, dzięki czemu sprawia optyczne wrażenie bardziej dopasowanej do ciała niż jest w rzeczywistości. Ozdobne szwy znajdują się także na rękawach. Kurtka posiada dwie kieszenie zapinane na zamki. Wielkość kaptura jest regulowana za pomocą sznurków ze stoperami.  W karczku kurtki przypięta jest kominiarka w kolorze czarnym. W razie potrzeby można jej się pozbyć jednym ruchem – odpinając zamek błyskawiczny za pomocą którego jest przypięta. Klient zdecydował się na nieduże logo  umiejscowione na sercu – wykonaliśmy je przy użyciu metody haftu.

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem tego typu softshelli lub macie pytania  piszcie co nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.