Produkcję T-shirtów w PGWEAR Customs opisywaliśmy już wielokrotnie. To jedne z najprostszych w wykonaniu części garderoby. Wcale nie oznacza to jednak, że wszystkie T-shirty muszą być do siebie podobne. Wiele zależy od Waszych pomysłów. Nasi graficy pomogą Wam dopracować projekt, tak aby w 100% spełniał Wasze oczekiwania i dostosują go do możliwości produkcyjnych. Możecie wybierać spośród wielu krojów, kolorów i rodzajów dzianin, decydować o wielkości i umiejscowieniu nadruków oraz dodatków. Poniżej prezentujemy Wam jedną z ostatnich realizacji.

Koszulka została uszyta z wysokiej jakości dzianiny bawełnianej o gramaturze około 205g, co jest gwarancją trwałości i dobrego wyglądu na długie lata. Paski w kolorach żółtym i czerwonym zostały wykonane metodą sitodruku.  Nadruki tego typu, sięgające od szwa do szwa, są możliwe jedynie w przypadku koszulek szytych od podstaw, gdyż wykonywane są przed zszyciem przodu koszulki z tyłem. Logo na sercu zostało wykonane przy zastosowaniu metody tradycyjnego haftu, co zdecydowanie urozmaiciło efekt wizualny.

Jeśli jesteście zainteresowaniu zamówieniem T-shirtów stworzonych od podstaw, według Waszego projekty lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

 

[hercules-gallery ids=”3903,3904,3905″ rowheight=”220″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *