W PGWEAR Customs realizujemy zamówienie na T-shirty różnego rodzaju. Od najprostszych T-shirtów z  mało skomplikowanymi nadrukami po dużo bardziej złożone projekty.

Prezentowana poniżej koszulka to produkt stworzony od podstaw w PGWEAR Customs. Klientowi bardzo zależało na wysokiej jakości i wyjątkowości produktu. T-shirt ma aż 3 nadruki, 2 hafty, metkę żakardową oraz zadrukowaną taśmę potnikową. Połączenie tak wielu szczegółów w całość dało świetny efekt wizualny.

T-shirt uszyty jest z najwyżej jakości dzianiny jakiej używamy do koszulek tj. bawełny 100 % o gramaturze 210g. Dzianina tego typu jest gruba i miła w dotyku. Oczywiście jeśli wolicie cieńsze T-shirty dysponujemy także dzianinami o mniejszych gramaturach. W PGWEAR Customs to zawsze Wasz wybór.

Przód koszulki ozdobiony jest sporych rozmiarów nadrukiem sitodrukowym oraz drugim mniejszym, umiejscowionym na barku.  Z tyłu również znajduje się duży nadruk a na obu rękawkach wykonaliśmy hafty.

Klient zdecydował się także na zamówienie metek żakardowych z własnym logo. Obok tej metki wszyliśmy także drugą małą metkę żakardową z informacją o rozmiarze koszulki. Całości dopełnia taśma potnikową z powtarzającym się motywem.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem T-shirtów lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *