O zaletach koszulek szytych od podstaw w PGWEAR Customs wspominaliśmy już wielokrotnie. W odróżnieniu od tanich koszulek,  importowanych z Dalekiego Wschodu jakość dzianin użytych do ich produkcji jest naprawdę wysoka. Nasze doświadczenie pozwala nam wybierać te najlepsze, gwarantujące trwałość nawet po kilkuset cyklach prania. Staranność w procesie krojenia i szycia oraz doprowadzone do perfekcji szablony krawieckie zapewniają dobry wygląd, sprawiają że koszulka szyta przez PGWEAR Customs to wysokiej klasy odzież a nie reklamowy gadżet.

Ponadto szycie T-shirtów od podstaw daje o wiele więcej możliwości ich zdobienia. Nanoszenie nadruków przed zszyciem poszczególnych elementów koszulki sprawia że mogą być one bardzo duże, sięgać od szwa do szwa.  Niegraniczone są także możliwości  łączenie kolorów. Finalny wygląd takich T-shirtów zależy tylko od Waszej wyobraźni.

Poniżej prezentujemy Wam kilka naszych ostatnich realizacji, które są idealnym przykładem wykorzystania możliwości jakie daje zamówienie T-shirtów szytych od podstaw w PGWEAR Customs.

Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *