Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – T-SHIRTY INNE NIŻ WSZYSTKIE

T-shirty szyte od podstaw w PGWEAR Customs to gwarancja jakości i trwałości. Ich wielką zaletą jest też to, że zamawiając je nie musicie ograniczać się do powszechnie znanych schematów. Nie musi to być to jednokolorowy T-shirt z nadrukiem umieszczonym na piersi lub na plecach. Fakt że decydujecie się na koszulki szyte od podstaw daje Wam tysiące możliwości.  Poniżej możecie zobaczyć przykładowe realizacje takich koszulek.

T-shirt Bordeaux, z poziomymi paskami został uszyty z dzianiny o gramaturze 210g. Dzianina została wybarwiona w paski na podstawie projektu klienta. Takie rozwiązanie to konieczność w przypadku projektów ze stosunkowo dużą ilością pasków. Zszywanie ich spowodowałoby zmniejszenie komfortu użytkowania koszulki a duża ilość szwów pogorszyłaby także efekt wizualny.

Na sercu znalazła się naszywka żakardowa  (więcej o naszywkach żakardowych).

 

T-shirt Esbjerg także został  uszyty z dzianin o gramaturze 210g. W tym przypadku połączyliśmy dwa kolory materiału w tradycyjny sposób – zszywając je ze sobą. Zastosowaliśmy jednak taki rodzaj szwu aby łącznie było jak najmniej wyczuwalne na ciele podczas noszenia. Na sercu znajduje się logo wykonane metodą tradycyjnego haftu (więcej o haftach).

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu koszulek lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.