T-shirty to jedne z najczęściej zamawianych przez Was produktów w PGWEAR Customs. Większość z realizacji to koszulki o standardowym kroju, z centralnie umieszczonym nadrukiem. Tego typu „klasyki” wykonane z najwyższej jakości materiałów oraz dzięki zastosowaniu najlepszej dostępnej metody nadruku,  jaką jest sitodruk, zawsze będą wyglądać dobrze. W PGWEAR Customs dopracowaliśmy szablony krawieckie do perfekcji, możecie więc być pewni że koszulka będzie świetnie leżeć. Nasi pracownicy zadbają o perfekcyjną jakość wykończenia, z idealnie prostymi szwami i bez wystających nitek. Koszulki szyjemy od podstaw, pamiętajcie więc że daje to ogromne możliwości. Możecie decydować o najmniejszych szczegółach. Od Was zależą kolory nitek, ściągaczy i dodatków. Możliwe są nietypowe łączenia kolorów np. inne kolory przodu i tyłu, kontrastowe rękawy itd. Problem nie będzie także modyfikacja szablonów. Jeśli chcecie np. poszerzyć  rękawki lub wydłużyć koszulkę – nie ma problemu.

Poniżej prezentujemy Wam jedną z naszych ostatnich realizacji. Koszulki te uszyte są z dzianiny bawełnianej. Klientowi zależało na skromnym wyglądzie T-shirtów, zdecydował się więc na niewiele dodatków. Na sercu znalazła się kieszonka w kontrastowym kolorze, a na niej niewielka naszywka wykonana metodą tradycyjnego haftu. W karczku oraz na rękawku znalazły się metki żakardowe klienta.

 

[hercules-gallery ids=”4820,4821,4822,4823″ rowheight=”120″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

Zawsze chętnie Wam doradzimy i pomożemy doprowadzić Wasz projekt do perfekcji. Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *