Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – TAILORED TROUBLES, CZĘŚĆ I

W ostatnim artykule opisaliśmy Wam produkcję kolekcji PGWEAR Jesień/Zima 2017. To bardzo rozbudowana kolekcja, składająca się z aż 80 produktów, wymagała więc stosunkowo długiego okresu produkcji. W przypadku mniejszych kolekcji, składających się z kilku lub kilkunastu produktów czas realizacji wynosi od 3-5 tygodni, gdyż nasze moce przerobowe pozwalają nam prowadzić jednocześnie kilka procesów produkcyjnych.  Jedną z takich kolekcji, zrealizowaną niedawno dla naszego klienta z Włoch prezentujemy poniżej.

Kolekcja Tailored Troubles składa się łącznie z 8 produktów. Klient zdecydował się na zamówienie dodatków z logiem własnej marki.  Wykonaliśmy aż 3 różne metki żakardowe oraz naszywki żakardowe. Każdy produkt ma także przypiętą specjalną przywieszkę kartonową.

 

 

  •  T-shirty – uszyte są z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze około 210g. Nadruki zostały wykonane tradycyjną metodą – sitodrukiem. Takie połączenie gwarantuje wygodę noszenia, perfekcyjny wygląd i trwałość na długie lata. Klient zdecydował się na 3 proste projekty graficzne oraz klasyczne kolory koszulek – czarny i biały.

 

 

  • sweter – prosty, schludny sweter uszyty z przędzy akrylowo- bawełnianej. W kołnierzu oraz na dole wszyliśmy metki żakardowe. Na sercu znalazła się natomiast żakardowa naszywka z logiem klienta.

C.D.N.

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.