W ostatnim artykule opisaliśmy Wam produkcję kolekcji PGWEAR Jesień/Zima 2017. To bardzo rozbudowana kolekcja, składająca się z aż 80 produktów, wymagała więc stosunkowo długiego okresu produkcji. W przypadku mniejszych kolekcji, składających się z kilku lub kilkunastu produktów czas realizacji wynosi od 3-5 tygodni, gdyż nasze moce przerobowe pozwalają nam prowadzić jednocześnie kilka procesów produkcyjnych.  Jedną z takich kolekcji, zrealizowaną niedawno dla naszego klienta z Włoch prezentujemy poniżej.

Kolekcja Tailored Troubles składa się łącznie z 8 produktów. Klient zdecydował się na zamówienie dodatków z logiem własnej marki.  Wykonaliśmy aż 3 różne metki żakardowe oraz naszywki żakardowe. Każdy produkt ma także przypiętą specjalną przywieszkę kartonową.

[hercules-gallery ids=”1084,1083,1082,1081″ rowheight=”150″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

 

  •  T-shirty – uszyte są z wysokiej jakości dzianiny o gramaturze około 210g. Nadruki zostały wykonane tradycyjną metodą – sitodrukiem. Takie połączenie gwarantuje wygodę noszenia, perfekcyjny wygląd i trwałość na długie lata. Klient zdecydował się na 3 proste projekty graficzne oraz klasyczne kolory koszulek – czarny i biały.

[hercules-gallery ids=”1094,1093,1092″ rowheight=”200″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

 

 

  • sweter – prosty, schludny sweter uszyty z przędzy akrylowo- bawełnianej. W kołnierzu oraz na dole wszyliśmy metki żakardowe. Na sercu znalazła się natomiast żakardowa naszywka z logiem klienta.

[hercules-gallery ids=”1101,1102,1103″ rowheight=”200″ margins=”5″ captions=”true” randomize=”false”]

C.D.N.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *