W dniu dzisiejszym premierę miała mini kolekcja UEFA-MAFIA wyprodukowana dla PGWEAR Ultras Shop. Wszystkie produkty zostały wykonane przez PGWEAR Customs. Pracę nad nową odzieżą ze słynnym logo UEFA-MAFIA rozpoczęliśmy kilka miesięcy temu. Tradycyjnie wystartowaliśmy od stworzenia projektów oraz wizualizacji dostosowanych do możliwości produkcyjnych. Zapraszamy do zapoznania się z tą limitowaną serią!

  1. Kurtka Softshell – świetnie sprawdzająca się podczas wiosennej pogody lekka kurtka z wbudowaną w kołnierzu kominiarką.

2. 4 rodzaje bluz – tradycyjna bluza z kapturem, z naszytym na piersi paskiem, wysokiej jakości, klasyczny track top oraz dwa crewnecki.

3. Koszulka polo z nadrukiem umieszczonym po wewnętrznej stronie kołnierza

4. 4 T-shirty – dwie koszulki z sublimowaną taśmą naszytą na piersi oraz dwa modele z klasycznymi nadrukami

5. 3 rodzaje krótkich spodni: cargo oraz dwa modele sportowe

6. Sublimowana kominiarka

7. Akcesoria: Torba na zakupy, patch żakardowy, flaga oraz smycz na klucze.

Wszystkie produkty są dostępne pod linkiem.

Wyżej zaprezentowana kolekcja jest doskonałym przykładem na to, że PGWEAR Customs jest najlepszym wyborem nie tylko przy zamawianiu pojedyńczych produktów ale również całych kolekcji. Na każdym etapie możecie liczyć na wsparcie naszego zespołu zaczynając od studia graficznego, poprzez technologów, a kończąć na naszym dziale produkcyjnym.

Zapraszam do kontaktu: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *