Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

ROK 2020 W PGWEAR CUSTOMS

By Posted on 0 No tags 0

               Koniec roku już za kilka tygodni. Czego możecie spodziewać się w nadchodzącym, 2020-tym?

               PGWEAR Customs istnieje od 2006 roku. Przez ostatnie 13 lat dołożyliśmy wszelkich starań aby nasze produkcje wyróżniały się spośród innych przede wszystkim najwyższą jakością. Postęp w tym kierunku to dla nas oczywistość. Zamawiając w PGWEAR Customs możecie być pewni że otrzymacie doskonałej jakości odzież a nie gadżety reklamowe.

               Nasze doświadczenie i kontakty pozwolą zaoferować Wam jeszcze większą ilość dzianin i tkanin, wyprodukowanych specjalnie na nasze potrzeby, tak aby jak najlepiej sprawdzały się w stadionowych warunkach. Nowe tkaniny wodoodporne, softshellowe oraz szereg nowych dzianin to gwarancja jeszcze lepszego wyglądu i wyższej trwałości produktów.

               Nasi technolodzy wciąż pracują nad nowymi szablonami krawieckimi. W 2020 roku będzie więc mogli wybierać z jeszcze większej ich bazy. Każdy z nich będzie dopracowany do perfekcji.

               W 2020 roku planujemy także zdecydowanie powiększyć zatrudnienie w dziale produkcyjnym oraz park maszynowy. Wzrost możliwości produkcyjnych  o około 30-40% pozwoli zdecydowanie skrócić czas realizacji zamówień.

               Zapraszamy Was do odwiedzin siedziby PGWEAR Customs, do zobaczenia w 2020 roku!

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.