Epidemia koronawirusa rozprzestrzenia się błyskawicznie. Zabezpieczanie twarzy maską w wielu krajach stało się obowiązkiem. Maski od PGWEAR Customs nie zapewnią Wam profesjonalnej ochrony przed zakażeniem. Pomogą Wam jednak poczuć się bezpieczniej w miejscach publicznych. Po wygaśnięciu epidemii pozwolą pozostać anonimowym gdy zajdzie taka potrzeba.

Maski tego typu szyjemy z wysokiej jakości dzianin bawełnianych lub poliestrowych. Możecie zdecydować się na nadruki sitodrukowe lub metodą sublimacji. Rozmiar masek jest uniwersalny – będą one idealnie pasować do każdej twarzy. Ogromnym atutem masek od PGWEAR Customs jest dodatkowa, wewnętrzna kieszeń z siateczki. Można w nią włożyć chusteczkę higieniczną lub kawałek specjalnej włókniny zapewniającej dodatkową ochronę. Ich częsta wymiana oraz regularne pranie maski zapewnią Wam zdecydowanie lepszą ochronę niż większość tanich masek dostępnych w sklepach odzieżowych.

Minimalne zamówienie to 50 sztuk. Jeśli chcecie złożyć zamówienie lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

https://www.youtube.com/watch?v=FLmsaWmK4Z0
Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *