Studio graficzne jest niezbędne w naszej codziennej pracy. Jest to miejsce, w którym rozpoczyna się realizacja każdego zamówienia. Zazwyczaj otrzymujemy od Was pliki, które nie są doskonałe, wymagają odpowiedniego przygotowania do procesu produkcji. Oprócz tego nasi graficy proponują rozwiązania dzięki którym finalny produkt będzie wyglądał idealnie. Udzielają pomocy w zakresie doboru kolorów, dodatków oraz technik zdobienia. Mogą zasugerować zmiany które znacząco poprawią odbiór produktu przy utrzymaniu tych samych lub nawet obniżeniu kosztów produkcji.

Niezwykle ważną rolę studio graficzne odgrywa w trakcie procesu sitodruku. Niemożliwe jest wykonanie dobrego nadruku bez perfekcyjnego przygotowania plików. Podobnie jest w przypadku haftów.

Proces produkcji rozpoczynamy zawsze po zaakceptowaniu przez Was ostatecznych wizualizacji. Wizualizacje te przedstawiają produkt wraz z naniesionymi informacjami tj. umiejscowienie i wielkość nadruków i haftów, wybrane kolory oraz dodatki.

Złóż zamówienie w PGWEAR CUSTOMS i sprawdź jak dobrze współpracuje się z naszym studiem graficznym. Piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *