W PGWEAR CUSTOMS dajemy Wam wybór spośród wielu rodzajów koszulek. Możecie zdecydować o: jakości zastosowanej bawełny, kolorze, kroju, dodatkach  a nawet detalach takich jak kolory szwów.

W przypadku gdy priorytetem jest niska cena polecamy dobrej jakości koszulki importowane. Istnieje możliwość wyboru spośród koszulek kilkunastu marek koszulek w kilkudziesięciu kolorach. Na koszulkach importowanych nadruki mogą mieć maksymalnie około 40 cm. W karczku można wszyć metkę żakardową lub nanieść dodatkowy nadruk.

 

Zdecydowanie więcej możliwości dają koszulki szyte przez PGWEAR CUSTOMS. Do produkcji używamy świetnej jakościowo bawełny o gramaturze 190 g, 210 g lub większej. W zależności od Waszych potrzeb możemy zmodyfikować krój koszulki np. zwęzić lub poszerzyć rękawy, skrócić lub wydłużyć koszulkę itd. Istnieje także możliwość łączenia kolorów. T-shirt może mieć ściągacze na rękawach i kołnierzu w innym kolorze, różnokolorowe wstawki z przodu, z tyłu lub na rękawach. Technologia produkcji koszulki szytej pozwala nam wykonywać na niej nadruki o dowolnej szerokości i w dowolnym miejscu. Nadruk może przechodzić z przodu koszulki na tył, wchodzić na rękawy itp. Dodatkowo koszulka szyta może mieć metki wszywane w szwy boczne oraz taśmę potnikową w karczku. W przypadku koszulek szytych są tysiące możliwości wiele zależy więc od Waszej wyobraźni.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem T-shirtów skontaktuj się z nami pisząc na adres: customs@pgwear.net

Minimalne zamówienia już od 10 sztuk!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *