W PGWEAR CUSTOMS dajemy Wam możliwość zamówienia różnego rodzaju toreb stworzonych według Waszego projektu. Oferujemy:

– torby na pas – szyjemy je z trwałej tkaniny nylonowej, która jest odporna na warunki atmosferyczne. Możecie wybierać spośród kilku kształtów toreb, kolorów zamków i przywieszek. Każda torba ma wygodny, szeroki pasek z regulowaną długością i plastikowym zatrzaskiem. Saszetka może w dowolnym miejscu mieć haft, naszywkę lub metkę. W zależności od wielkości zamówienia istnieje możliwość stworzenia całkowicie nowego modelu takiej torby, z dowolnym kształtem, ilością i umiejscowieniem kieszeni i dodatków.

– torby na ramię – są tworzone z tych samych materiałów co torby na pas, są więc równie trwałe. Oferujemy zarówno małe torby na portfel i klucze jak i większe do których zmieści się nawet mały tablet. Tak jak w przypadku saszetek na pas możecie decydować o detalach i dodatkach.

 

– worki – szyjemy je z poliestru lub bawełny. Są bardzo pojemne. Po obu stronach worka znajdują się sznurki które służą do jego zamykania oraz przenoszenia. Podobnie jak  w przypadku toreb na pas i na ramię możecie zdecydować o wielu szczegółach tj. hafty, metki, kolory sznurków itd. Worki poliestrowe świetnie wyglądają także z nadrukami sublimacyjnymi lub prostymi nadrukami sitodrukowymi.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem  toreb piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *