UEFA jest jedną z największych organizacji piłkarskich na świecie. Mająca swoją siedzibę w Szwajcarii zajmuje się prowadzeniem rozgrywek piłkarskich w Europie. To właśnie UEFA zarządza rozgrywkami takimi jak: Liga Mistrzów czy Liga Europy.

Ich główne hasło to RESPECT. Dlaczego więc większość kibiców nie darzy ich szacunkiem?

Ogromne afery korupcyjne, wielka chciwość włodarzy, komercjalizacja futbolu na każdym kroku, stałe podnoszenie cen wejściówek, zakazy wyjazdowe – to tylko część powodów przez które ultrasi znienawidzili tą organizację.

UEFA to MAFIA, wielka organizacja, której sposoby działania pozostawiają wiele do życzenia, na samym końcu stawiająca piękno futbolu i dobro kibiców. UEFA to MAFIA dbająca tylko i wyłącznie o własne zyski.

Jak wspomnieliśmy wyżej, hasło RESPECT jest oficjalnym sloganem UEFA. Nasze hasło: NO RESPECT jest w opozycji do działań UEFA. Utożsamiają się z nim wszyscy kibice, którzy nie zgadzają się z działaniami bosów piłkarskiej mafii.

W PGWEAR znajdziesz całą serię produktów NO RESPECT. Koszulki, koszulki polo, bluzy, kurtki. Sprawdź co mamy w naszej ofercie:

NO RESPECT w pgwear.net
Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *