Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

WSKRZESZAMY HISTORIĘ

By Posted on 0 No tags 20

Produkty w stylu retro opisywaliśmy Wam w jednym z wcześniejszych artykułów. Tym razem chcielibyśmy przybliżyć Wam nietypowe zamówienie, zrealizowane niedawno, na prośbę jednego z naszych dobrych znajomych. Jest on historykiem związanym z klubem Jagiellonia Białystok. Założenie było z pozoru proste – na podstawie starych, czarno – białych zdjęć miały powstać repliki koszulek klubowych z lat 20-tych i 30-tych. W praktyce okazało się, że zarówno technologia produkcji, jak i kroje tego typu koszulek zdecydowanie odbiegają od tych współczesnych. Dlatego też, po dopracowaniu wizualizacji projektów przez naszych grafików, stworzyliśmy specjalne szablony krawieckie uwzględniające między innymi: nietypowe wycięcie pod szyją typu V-neck, czy też staromodne zapięcie na guziki. Aby dodatki w formie naszywek haftowanych również pasowały do stylu replik, wykonaliśmy parę zabiegów postarzających. Jako „podkładu” do naszywek użyliśmy cienkiej dzianiny bawełnianej. Ściegi wykańczające naszywki celowo zostały zrobione z mniejszą dbałością.  Drobne, odstające nitki świetnie pasują do tego typu produktu.

Poniżej prezentujemy Wam fotorelację  z całego procesu, od zdjęć na których się wzorowaliśmy, po projekty graficzne i zdjęcia gotowych koszulek.

 

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem produktów w stylu retro, lub innych nietypowych produktów – czekamy na Wasze maile na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.