Produkcja najwyższej jakości odzieży wymaga użycia wyselekcjonowanych materiałów. Tylko wysokiej jakości tkaniny i dzianiny zapewnią trwałość i dobry wygląd zamawianym przez Was produktom. Istotna jest także dokładność w procesie produkcji. Precyzja na etapie krojenia oraz szycia jest niezbędna aby odzież wyglądała estetycznie.

Spełnienie obu powyższych warunków nie wystarczy jednak do pełni sukcesu. Równie znaczące jest użycie dopracowanych szablonów krawieckich. Najwyższej jakości materiały i idealnie proste szwy nie pozwolą Wam w pełni cieszyć się bluzą, kurtką czy koszulką jeśli ich krój nie będzie odpowiedni. Zbyt luźne lub zbyt opinające, niewygodne – tego typu problemy wynikają z niedoskonałości zastosowanych szablonów krawieckich. Dlatego w PGWEAR Customs od samego początku zwracamy szczególną uwagę na ich jakość. Nasza wzorcowania to wykwalifikowani technolodzy i tysiące roboczogodzin spędzonych na doprowadzaniu szablonów do perfekcji. Możecie więc być pewni że zamawiając w PGWEAR Customs otrzymacie odzież której krój jest sprawdzony i dopracowany, a nie jest dziełem przypadku jak w przypadku wielu innych producentów odzieży kibicowskiej.

Nasza baza szablonów to kilkaset pozycji. Możecie wybierać spośród  wszystkich lub stworzyć swój własny. Jako producent odzieży kibicowskiej do perfekcji doprowadziliśmy rozwiązania tj. maski i kominiarki przypinane w kapturze, ukryte kieszenie. Jesteśmy otwarci też na Wasze pomysły. We współpracy z PGWEAR Customs możecie stworzyć każdy rodzaj odzieży w taki sposób aby w 100% spełniał Wasze oczekiwania.

Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *