Coraz częściej dostajemy od Was zapytania dotyczące produkcji  dla nowo powstających marek odzieżowych, które zamierzacie stworzyć. Często są to już gotowe, ostateczne projekty wraz z całym planem sprzedażowym. Zdarzają się także zapytania wstępne, z prośbą o doradztwo. W obu przypadkach, doskonale trafiliście. Nasze, 15-letnie doświadczenie pozwala nam pomóc Wam w kwestii:

– wyboru sprawdzonych szablonów krawieckich, które oprócz dobrego wyglądu zagwarantują zadowolenie klientów z rozmiarów Waszych produktów,

– doborze rodzaju produktów oraz ich proporcji w ofercie,

– ustaleniu zamawianych ilości oraz proporcji udziału poszczególnych rozmiarów w zamówieniu.

Studio graficzne PGWEAR Customs zajmie się  tworzeniem wizualizacji Waszych produktów. W razie potrzeby przygotujemy kilka wariantów każdego z nich oraz dostosujemy Wasze projekty do możliwości produkcyjnych.

Produkcja odzieży w PGWEAR Customs to gwarancja najwyższej jakości. Zakładając nową markę nie możecie bazować jedynie na jej innowacyjności i projektach graficznych. Bez dobrych i trwałych materiałów, dokładnego wykończenia i najlepszych metod zdobienia nie będziecie w stanie konkurować z innymi markami.

Jeśli macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *