Z powodu ograniczeń związanych z pandemią nie mogliśmy przez wiele ostatnich miesięcy gościć Was w PGWEAR Customs. Sytuacja jednak szybko się poprawia i znów możecie nas odwiedzać. Dlaczego warto zrobić to jak najszybciej?

Nasza firma skupia wszystkie procesy produkcyjne pod jednym adresem. Umożliwia to nam szybkie i sprawne zaprezentowanie Wam jak działamy. Pokażemy Wam od A do Z jak powstaje najlepszej jakości odzież kibicowska. Zaprezentujemy Wam setki próbek tkanin i dzianin oraz modeli kurtek, bluz i innych typów odzieży. Będziecie mogli zobaczyć na żywo najnowsze kroje, materiały oraz dodatki. Taka wizyta pozwoli Wam wybrać najlepsze możliwe opcje tak aby zamówiona odzież spełniała wasze oczekiwania w 100%.

Wystarczy że kilka dni przed planowaną wizytą skontaktujecie się z nami w celu ustalenia jej daty mailowo pisząc na adres customs@pgwear.net lub dzwoniąc na numer +48 508 430 704. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku, około 1,5 h drogi z lotnika Chopina w Warszawie. Zapraszamy!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *