Lato to okres podróżowania. Planując wakacyjne wyjazdy możecie rozważyć wizytę w Polsce, a przy okazji odwiedzenie Białegostoku, miasta w którym znajduje się siedziba PGWEAR Customs. Dlaczego warto wpaść na piwko do PGWEAR Customs?
W dzisiejszym świecie większość spraw można sprawnie załatwić przez internet albo telefon. Jednak w przypadku produkcji odzieży kontakt osobisty może bardzo ułatwić współpracę. Przyjeżdżając do nas będziecie mogli przedyskutować i uzyskać odpowiedzi na wszystkie pytanie dotyczące zamówień ubrań i procesu produkcji. Będąc na miejscu uzyskacie bezpośredni dostęp do naszego showroomu. Zaprezentujemy Wam na żywo dziesiątki modeli/krojów odzieży, którą szyjemy. Będziecie mieli możliwość sprawdzenia różnych rodzajów dzianin i tkanin, metod zdobienia oraz dodatków. Wiedza, którą uzyskacie podczas takiego spotkania może okazać się bezcenna przy planowaniu Waszych zamówień.
Siedziba PGWEAR Customs to nie tylko showroom i biuro! Pokażemy Wam od A do Z jak wygląda proces produkcji odzieży – od opracowania wzoru w formie elektronicznej, poprzez krojenie i szycie, a kończąć na kontroli jakości i pakowaniu.
Ostatnim powodem, dla którego warto nas odwiedzić jest fakt, że Polska i nasz region ma wiele atrakcji, które po prostu trzeba zobaczyć!


Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia wizyty: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *