PGWEAR Customs jest największym producentem kominiarek w Europie. Od 15 lat produkujemy je w wielu wersjach różniących się kolorystyką, ilością otworów oraz rodzajem zastosowanego materiału.
O ile wybór kolorów oraz ilości otworów ( dwa otwory na oczy lub jeden duży, otwór na usta) będzie dla Was oczywisty to wybór zastosowanego materiału może okazać się nieco trudniejszy. Jaki będzie najlepszy dla Waszego projektu?

  • Kominiarki akrylowe -szyte są z dzianiny, która w dotyku przypomina tę stosowaną do produkcji czapek zimowych. Idealnie sprawdzą się one w przypadku wzorów w poziome paski oraz prostych wzorów graficznych. Istnieje możliwość umiejscowienia na nich haftów, przyszycia naszywek i metek. Są stosunkowo ciepłe.
  • Kominiarki bawełniane – szyte z dzianiny bawełnianej z niewielką domieszką lycry. Taka kombinacja zapewnia im elastyczność, która skutkuje idealnym przyleganiem do twarzy. Oprócz naszywek i haftów istnieje możliwość wykonania na nich nadruków metodą sitodruku. Są lekkie i przewiewne.
  • Kominiarki poliestrowe – wykonane z dzianiny w 100% poliestrowej lub z domieszką bawełny. Idealnie sprawdzą się w przypadku bardzo skomplikowanych wzorów graficznych. Metoda sublimacji pozwala przenieść na nie wzory o dowolnej ilości kolorów, bez wpływu na cenę.

Minimalne zamówienie kominiarek to 30 sztuk. Jeśli macie pytania, piszcie na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *