Jesień coraz bliżej. W związku z tym wielu z Was pyta nas ostatnio o produkcję bluz. Nasze możliwości produkcyjne oraz przykładowe realizacje opisywaliśmy Wam już wielokrotnie ( 1 , 2 , 3 ).

Zamawiając w PGWEAR Customs bluzy szyte od podstaw możecie oprócz kolorów, kroju i dodatków wybrać także rodzaj dzianiny z jakiej bluzy zostaną uszyte. Mimo że na pierwszy rzut oka różnice okażą się niewielkie to po chwili zauważycie że są dość istotne.

Możemy zaoferować Wam wybór tzw. dzianiny czesanej. Jest to najbardziej popularna dzianina stosowana do produkcji bluz. Jej cechą charakterystyczną są włoski widoczne po wewnętrznej stronie. Bluzy uszyte z tego typu dzianiny są bardzo ciepłe, przez co świetnie nadają się na zimne jesienne wieczory i na zimę. Są też bardzo miłe w dotyku od środka. Drobną wadą tego typu dzianiny jest możliwość osiadania włosków na Waszym T-shircie który założycie pod bluzę. Na szczęście problem znika już po pierwszym praniu.

Druga możliwość to tzw. dzianina pętelkowa. Zamiast włosków wewnątrz znajdziecie tysiące małych pętelek tworzących dosyć szorstką powierzchnię. Tego typu dzianina jest cieńsza, będzie więc lepszym rozwiązaniem na cieplejszą pogodę. Bluza z dzianiny pętelkowej jest więc lżejsza co poprawia nieco wygodę noszenia.

Oba typy dzianin występują w różnych kolorach, składach  i gramaturach. Możliwy jest wybór spośród dzianin w 100% bawełnianych lub z domieszką poliestru. Możecie też zdecydować się na dzianinę o gramaturze od 280 do 380g/m2.  Jeśli macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *