O bluzach bawełnianych pisaliśmy już wielokrotnie. Opisywaliśmy Wam możliwości produkcyjne  (więcej) oraz prezentowaliśmy przykładowe realizacje (przykład 1przykład 2).

Tym razem przedstawiamy Wam bluzę z kapturem, wyprodukowaną od podstaw dla naszego klienta. Bluza ta uszyta jest z dzianiny czesanej o gramaturze 340g. Jest to świetne rozwiązanie na sezon jesienno-zimowy. Taka dzianina zapewni doskonały komfort cieplny na chłodne dni przy zachowaniu świetnej wygody noszenia.

Największym atutem opisywanej bluzy jest bardzo pomysłowy projekt. Połącznie dwóch kolorów dzianiny bawełnianej oraz nadruk sitodrukowy z przodu i z tyłu dały bardzo ciekawy efekt wizualny. Tego typu nadruki wymagają od nas niesamowitej precyzji przy zszywaniu formatek w jedną całość. Nawet kilkumilimetrowe przesunięcie mogłyby zepsuć finalny wygląd. Konieczne było także wszycie zamka w taki sposób aby nie był widoczny i nie zakłócał ciągłości wzoru graficznego. Napisy w kolorze żółtym, umiejscowione na piersi z lewej strony oraz na lewym rękawie wykonaliśmy przy użyciu metody haftu. Doskonałym uzupełnieniem projektu są także nadruki na sznurkach przy kapturze oraz metki żakardowe wszyte na dole bluzy.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem bluz lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *