Firm produkujących odzież na zamówienie są tysiące. Wiele z nich upada zaraz po starcie, a na ich miejsce pojawiają się nowe. PGWEAR Customs istnieje od 15 lat. Od samego początku w 2006 roku naszym priorytetem była najwyższa jakość produktu. Jesteśmy bardzo dumni regularnie  słysząc pochlebne opinie naszych klientów na jej temat. Co sprawia, że produkty od PGWEAR Customs są lepsze niż te od innych producentów? Niezbędne jest spełnienie całego szeregu warunków na każdym etapie produkcji:

  • Już na etapie projektu niezwykle ważna okazuje się wiedza i doświadczenie naszych grafików. Przesłany przez Was projekt musi być odpowiednio przystosowany do możliwości produkcyjnych. Nasze studio graficzne zaproponuje Wam także alternatywne wersje wizualizacji. Często ich doświadczenie pozwala za pomocą drobnych zmian zdecydowanie ulepszyć ostateczny odbiór projektu.
  • Ogromne znaczenie ma także dobór najlepszych materiałów i metod zdobienia. Przez ostatnie 15 lat udało nam się nawiązać współpracę z najlepszymi producentami dzianin i tkanin. Wiele z nich, jest produkowana tylko i wyłącznie dla nas tak aby jak najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów. Jedyną metodą nadruku jaką stosujemy jest sitodruk. Mimo istnienia wielu tańszych i łatwiejszych metod- tylko ta jest w stanie zapewnić perfekcyjny wygląd i trwałość nadruku. W przypadku innych metod zdobienia tj. hafty, naszywki, metki –  kierujemy się tymi samymi zasadami – stawiamy na najwyższą jakość a nie oszczędności.
  • Często niedoceniana przez innych producentów a traktowana priorytetowo przez nas jest jakość szablonów krawieckich. To od nich zależy czy polubicie odzież od PGWEAR Customs czy też nie. Wszystkie szablony, z których korzystamy doprowadzamy do perfekcji aby odzież dobrze na Was leżała, była komfortowa i praktyczna. Nasza baza szablonów to obecnie około kilkaset sztuk. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie aby nasi doświadczeni technolodzy stworzyli nowy szablon, specjalnie dla Was.
  • Mimo spełnienia warunków 1-3 finalny efekt wciąż może zostać zaprzepaszczony. Idealny projekt, najlepsze materiały i dopracowany szablon krawiecki nie wystarczą jeśli całość zostanie uszyta w niechlujny sposób. Dlatego na każdym etapie krojenia i szycia przeprowadzamy regularną kontrolę jakości aby wystająca nitka lub krzywy szew nie zepsuły finalnego efektu.

W PGWEAR Customs produkujemy najwyższej jakości odzież, a  nie gadżety reklamowe!

Zapraszamy do kontaktu mailowego: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *