Wielokrotnie zachęcaliśmy Was do zamawiania odzieży z wyprzedzeniem. Stworzenie projektu, dopracowanie go oraz właściwy okres produkcji wymaga czasu. Już teraz zachęcamy Was do zamawiania produktów z myślą o ciepłych dniach!
Doskonale wiecie co polecamy na lato: krótkie spodenki, T-shirty, koszulki polo, tank topy, czapki z daszkiem oraz rybaczki. Nie każdy z Was może zdawać sobie sprawę, że zamawiając odzież można ją dodatkowo przystosować do wakacyjnych upałów. Jakie rozwiązania stosujemy w PGWEAR Customs?

1.W przypadku koszulek na sezon letni polecamy niższe gramatury dzianin bawełnianych. Standardowa gramatura 205g może zostać zastąpiona dzianiną o gramaturze np. 170g bez wpływu na jej jakość. Idealnie sprawdzą się także materiały poliestrowe, tzw. oddychające. Ich siateczkowa struktura zapewni Wam najwyższy komfort użytkowania podczas upałów.

2.Bluzy – na lato polecamy dzianiny pętelkowe, są one zdecydowanie cieńsze i wygodniejsze podczas noszenia w letnie dni.

3.Kurtki, które zamawiacie na chłodne, letnie wieczory – produkujemy je z cieńszych materiałów oraz o wyższym stopni oddychalności w stosunku do tkanin używanych podczas sezonu zimowego. Szczególnie polecamy kurtki przeciwdeszczowe z cienką podszewką siateczkową bądź te wykonane z cienkiego softshella Drytex by PGWEAR.

4.Nadruki – bardzo często proponujemy Wam zastosowanie farb wodnych, które świetnie sprawdzają się w przypadku słonecznych dni. Są one ultra cienkie dzięki czemu nie ograniczają oddychalności dzianin.

Zapraszam Was do kontaktu: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *