W PGWEAR CUSTOMS dajemy Wam możliwość zamówienie kominiarek i neck coverów stworzonych  na podstawie Waszego projektu. Oferujemy je w kilku rodzajach:

– kominiarki akrylowe – mogą być jednolite, z dowolnym wzorem dzianym lub w paski. Możecie także wybrać ilość otworów – dwa oddzielne lub jeden duży otwór na oczy, otwór na usta lub jego brak. Istnieje oczywiście możliwość naniesienia na tego typu kominiarkach haftów, przyszycia naszywek lub metek.

 

– kominiarki bawełniane – szyjemy je z bawełny z małą domieszką lycry, dzięki czemu tego typu kominiarka jest elastyczna i dobrze przylega do głowy. Kominiarka może być jednolita lub dwukolorowa. Możemy na niej umieścić nadruki, hafty, naszywki lub metki,

 

– czapki  typu Action Hat –2 w 1. Można je nosić jako czapkę zimową a w razie potrzeby rozwinąć otokę czapki, rozpiąć zamek odsłaniając w ten sposób oczy i korzystać z kominiarki.

 

-neck covery bawełnianie – są lekkie, przewiewne, doskonale maskują twarz od linii oczu do szyi . Można je zdobić w ten sam sposób co kominiarki bawełniane,

– neck covery polarowe – świetnie nadają się na chłodniejsze dni – polar jest bardzo ciepły, neck cover tego typu może oprócz maskowania twarzy być alternatywą dla ciepłego szalika.

 

Jeśli jesteś zainteresowany zamówieniem kominiarek lub neck coverów skontaktuj się z nami pisząc na customs@pgwear.net

Minimalne zamówienia już od 20 sztuk!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *