Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

KOMINIARKI – KLASYKA OD PGWEAR CUSTOMS

Wielokrotnie opisywaliśmy Wam rozwiązania chroniące twarz, jakie możemy Wam zaproponować do zamawianych przez Was bluz i kurtek. Możecie wybierać spośród masek przypinanych na rzepy, kominiarek wszytych w kołnierz i przypinanych na zamek czy masek z siatki. Wielu z Was nadal jednak preferuje klasyczne kominiarki. W PGWEAR Customs oferujemy je Wam w kilku rodzajach:

– kominiarki akrylowe – najbardziej popularne kominiarki dziane o klasycznym wyglądzie. Zamawiając je możecie zdecydować się na wzór w pasy lub naniesienie dowolnej grafiki. Ze względu na specyfikę metody produkcji grafika ta nie może być jednak zbyt skomplikowana.

– kominiarki bawełniane – szyjemy je z dzianiny bawełnianej z niewielką domieszką elastanu. Dzięki temu świetnie przylegają do głowy. Kominiarki tego typu świetnie nadają się do nadruków metodą sitodruku, klasyczną metodą wykorzystywaną do zdobienia odzieży, gwarantującą perfekcyjną jakość i wygląd

– kominiarki poliestrowe – dają możliwość naniesienia dowolnej grafiki przy użyciu metody sublimacji, szyjemy je z dobrej jakości, oddychającej dzianiny poliestrowej.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.