Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

KONTROLA JAKOŚCI W PGWEAR CUSTOMS

By Posted on 0 No tags 4

Wielu z Was zamawiając odzież indywidualną ma obawy o jakość finalnego produktu. Rozumiemy to bo wiemy że Wiele firm realizujących takie zamówienia nadal traktuje je jako gadżety reklamowe a nie prawdziwą odzież. W PGWEAR Customs od zawsze priorytetem była jakość dlatego możecie być pewni że dołożymy wszelkich starań żeby była ona jak najwyższa. Realizując nawet najmniejsze zamówienia zwracamy uwagę na drobne, a jednak istotne detale tj. proste szwy, brak odstających nitek, precyzja nadruku i wiele innych.  Chcemy aby każdy produkt który zostanie przez nas dla Was wyprodukowany można było nazwać odzieżą, aby jego jakość nie była gorsza niż ta znana z produktów najlepszych marek odzieżowych.

 

Jak kontrolujemy jakość?

  • Już na etapie dopracowywania wzoru i przygotowywania plików zawsze prosimy Was o dokładne ich sprawdzenie. Wysyłamy Wam też szczegółowe wizualizacje. Bez Waszej akceptacji nie rozpoczniemy właściwego procesu produkcyjnego.

 

  • Po ostatecznej akceptacji plików, w przypadku bardziej złożonych zamówień, tworzymy model który wysyłamy Wam kurierem. Dzięki temu możecie „na żywo” sprawdzić wszystkie szczegóły.

 

  • Podczas właściwego procesu produkcyjnego kontrola jakości jest dokonywana na bieżąco. Każda sztuka odzieży, każdy nadruk lub haft są wielokrotnie sprawdzane.

 

  • Dodatkowa i ostateczna kontrola jakości dokonywana jest podczas pakowania. Wszystkie produkty są dokładnie przeglądane i czyszczone. Nie ma więc miejsca na błędy!

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.