Wielu z Was zamawiając odzież indywidualną ma obawy o jakość finalnego produktu. Rozumiemy to bo wiemy że Wiele firm realizujących takie zamówienia nadal traktuje je jako gadżety reklamowe a nie prawdziwą odzież. W PGWEAR Customs od zawsze priorytetem była jakość dlatego możecie być pewni że dołożymy wszelkich starań żeby była ona jak najwyższa. Realizując nawet najmniejsze zamówienia zwracamy uwagę na drobne, a jednak istotne detale tj. proste szwy, brak odstających nitek, precyzja nadruku i wiele innych.  Chcemy aby każdy produkt który zostanie przez nas dla Was wyprodukowany można było nazwać odzieżą, aby jego jakość nie była gorsza niż ta znana z produktów najlepszych marek odzieżowych.

 

Jak kontrolujemy jakość?

  • Już na etapie dopracowywania wzoru i przygotowywania plików zawsze prosimy Was o dokładne ich sprawdzenie. Wysyłamy Wam też szczegółowe wizualizacje. Bez Waszej akceptacji nie rozpoczniemy właściwego procesu produkcyjnego.

[hercules-gallery ids=”3470,3469″ rowheight=”180″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

  • Po ostatecznej akceptacji plików, w przypadku bardziej złożonych zamówień, tworzymy model który wysyłamy Wam kurierem. Dzięki temu możecie „na żywo” sprawdzić wszystkie szczegóły.

[hercules-gallery ids=”3485,3486,3487″ rowheight=”180″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

  • Podczas właściwego procesu produkcyjnego kontrola jakości jest dokonywana na bieżąco. Każda sztuka odzieży, każdy nadruk lub haft są wielokrotnie sprawdzane.

[hercules-gallery ids=”3491,3490,3477″ rowheight=”180″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

 

  • Dodatkowa i ostateczna kontrola jakości dokonywana jest podczas pakowania. Wszystkie produkty są dokładnie przeglądane i czyszczone. Nie ma więc miejsca na błędy!

[hercules-gallery ids=”3492,3493″ rowheight=”180″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *