Kurtki są nieodłączną częścią naszej garderoby i w szafie każdego z nas jest na pewno kilka sztuk tej odzieży. Jest to produkt, który przydaje się nie tylko zimą. Lekkie kurtki świetnie sprawdzają się wiosną, jesienią oraz w chłodne letnie dni. W PGWEAR Customs dajemy Wam możliwość stworzenia kurtek wg. własnego pomysłu, od podstaw dopasowanych do Waszych potrzeb.

Kurtki, które proponujemy w PGWEAR Customs występują w wielu wariantach. Oferujemy: kurtki długie lub krótkie, ze ściągaczami lub bez, lekkie lub ocieplane, z podpinką oraz bardzo popularne – kurtki dwustronne. Wszystkie one wykonane są z wysokiej jakości materiałów: wodoodpornego nylonu, mikrofibry, polaru i bawełny.

Oto niektóre z naszych propozycji:

Kurtki z mikrofibry dwustronne – jeden z najpopularniejszych rodzajów kurtek które produkujemy w PGWEAR Customs. Najczęściej wykonujemy je z wysokiej gatunkowo mikrofibry. Kurtka składa się z dwóch warstw materiału, dzięki czemu istnieje możliwość spersonalizowania obu stron, np.: jedna strona może być w kolorowe pasy, a druga cała czarna, z jednej strony może znajdować się haft, a z drugiej nadruk. Dodatkowo mikrofibra daje bardzo duże możliwości jeśli chodzi o nadruk sublimacyjny. Rękawy oraz dół kurtki mogą być zakończone ściągaczem lub gumką.

 

 

Kurtki nylonowe/ortalionowe – Najczęściej noszone są wiosną oraz jesienią, największą zaletą tych kurtek jest wodoodporność, od środka wszywamy najczęściej siateczkę bądź satynową podszewkę. Ciekawą możliwością w przypadku tych kurtek jest spersonalizowanie kaptura – można wykonać kaptur z maską, siateczką bądź kominiarką. Na kurtkach nylonowych/ortalionowych bardzo dobrze prezentują się hafty.

 

Kurtki baseballowe – najczęściej szyjemy je z bawełny, ale bardzo popularne jest połączenie bawełny z innym materiałem np. z nylonem lub skórą. Kurtki tego typu mają swój niepowtarzalny styl i idealnie prezentują się w barwach klubowych. Świetnym dodatkiem do kurtki baseballowej jest haft połączony z aplikacją filcową.

 

Kurtki zimowe – szyjemy je z tych samych materiałów jak pozostałe kurtki ale dodatkowo są one ocieplone wewnętrzną warstwą polaru lub cienką warstwą pianki. Kurtki zimowe świetnie wyglądają z haftami oraz skórzanymi lub żakardowymi naszywkami.

Jesteśmy gotowi zrealizować także inne projekty kurtek, jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem kurtek piszcie na adres: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *