Za kilka dni zaczyna się kalendarzowa wiosna. Najwyższy więc czas aby pomyśleć o zamówieniu odzieży na nadchodzące cieplejsze dni.

Co możemy Wam zaoferować?

Zacznijmy od klasyki – T-shirty. Oferujemy Wam je w wielu rodzajach i krojach. Możemy wykonać praktycznie każdy projekt. Wszystko zależy od Waszego gustu i potrzeb. Więcej o T-shirtach przeczytacie tu.

Warto też wziąć pod uwagę klasyczne koszulki polo. Możemy je dla Was uszyć z typowej dla polo dzianiny typu pique lub ze znanej z T-shirtów dzianiny dżersej. Polówki będą świetnie wyglądać z niewielkimi haftami lub naszywkami. Więcej o koszulka polo przeczytacie tu.

Świetną propozycją na wiosnę i lato są także koszulki typu tanktop. Możliwości są takie same jak w przypadku klasycznych T-shirtów. Możecie zdecydować o grubości zastosowanej dzianiny, kolorach i dodatkach. Nic nie sto na przeszkodzie aby zmienić nawet takie szczegóły jak kolor zastosowanych nici, szerokość lub długość koszulki.

Niezbędne na cieplejsze dni będą także krótki spodenki. Możecie u nas zamówić różne ich rodzaje:

– spodenki typu cargo – uszyte z tkanin bawełnianych lub bawełnianych z domieszkami poliestru, spodenki z charakterystycznymi, dużymi  kieszeniami z tyłu i po bokach

– spodenki dresowe – zależnie od Waszych upodobań możemy zastosować dzianinę bardzo cienką i przewiewną lub grubszą

– spodenki poliestrowe  – bardzo wygodne spodenki z lekkiego poliestru, świetnie nadają się do pływania.

Więcej o krótkich spodenkach przeczytacie tu oraz tu.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem opisywanych przez nas produktów lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *