Zalety nadruków sitodrukowych prezentowaliśmy Wam już wcześniej (SITODRUK – JEDYNA SŁUSZNA METODA NADRUKU!). Opisaliśmy także poszczególne etapy procesu drukowania (PROCES PRODUKCJI KROK PO KROKU, CZĘŚĆ II).

Wszystkie nadruki sitodrukowe gwarantują wysoką jakość, trwałość oraz bardzo dobre odwzorowanie detali i kolorów. Nie wszystkim Wam to jednak wystarcza. Możemy więc zaproponować efekty specjalne które sprawią że nadruki na Waszych bluzach, koszulkach czy spodniach będą wyjątkowe. Oto niektóre przykłady:

Nadruk wypukły typu puff – wykonany przy użyciu farb puchnących, wybrane elementy nadruku są wypukłe, w zależności od upodobań wypukłość może mieć różny stopień, daje to świetny efekt wizualny i jest wyczuwalne w dotyku.

Nadruk żelowy – cały nadruk lub jego część pokryta jest dodatkową warstwą przezroczystej farby – nadruk tego typu jest wypukły, może wyglądać jak guma oraz mieć efekt połysku.

Nadruk świecący – do nadruku używana jest specjalna farba fosforyzująca, nadruk świeci w ciemności.

Nadruk pękający – do druku używana jest farba która po wyschnięciu pęka. Nadaje to projektowi specyficzny, oldschoolowy wygląd.

Nadruk imitujący skórę – nadruk wypukły, podczas drukowania miesza się ze sobą 2 rodzaje farb o innej twardości. Nadruk zarówno w wyglądzie jak i w dotyku przypomina skórę naturalną.

Nadruk farbą wodną – specjalna farba wodna powoduje że nadruk jest praktycznie niewyczuwalny w dotyku.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem odzieży z takimi nadrukami lub chcecie dowiedzieć się więcej, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *