Wielu z Was pod pojęciem „odzieży na zamówienie” rozumie T-shirt lub bluzę z własnym nadrukiem na piersi. Nie będziemy Was wyprowadzać z błędu ponieważ macie rację, ale możliwości, które kryją się pod tą frazą są NIEOGRANICZONE. W dziale produkcyjnym PGWEAR Customs oprócz krojczych i krawcowych pracują również: technolodzy odzieżowi, graficy, których praca pozwala na indywidualne podejśćie do każdego najmniejszego elementu, z którego składa się odzież.

O czym możecie zadecydować składając zamówienie w PGWEAR Customs? Prawdę mówiąc – O WSZYSTKIM! Spróbujmy jednak zebrać najważniejsze informacje, które mogą okazać się przydatne podczas kontaktu z nami:

-model zamawianego produktu – w PGWEAR Customs macie dostęp do setek, sprawdzonych szablonów krawieckich w każdej kategorii produktowej. W razie potrzeby możecie zlecić nam stworzenie własnych, niepowtarzalnych form krawieckich.

-rozmiarówka zamawianych produktów – nie ma w tej kwestii żadnych ograniczeń. Jeśli preferujecie odzież typu slim fit bądź oversize wystarczy wspomnieć o tym składając zamówienie. Nie mamy także ograniczeń jeśli chodzi o wybór konkretnych rozmiarów. Możecie zamówić odzież w rozmiarach dziecięcych, damskich, a także w nietypowych takich jak: 5XL, 6XL, a nawet 7XL!

-materiały wykorzystywane w procesie produkcji – Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam wyselekcjonować dostawców najwyższej jakości dzianiń i tkanin. W PGWEAR Customs macie dostęp do standardowych rodzajów materiałów, ale również możliwość zamawiania nietypowych, wyprodukowanych specjalnie dla Was produktów, które w 100% spełnią Wasze oczekiwania, np.: tkaniny barwione dokładnie pod barwy Waszych klubów, dzianiny w paski, materiały ekologiczne oraz tkaniny pokryte wodoodporną apreturą i wiele innych.

-niestandardowe rozwiązania – produkcja odzieży od podstaw daje nam zupełnie nieograniczone możliwości w takich kwestiach jak: łączenie różnych kolorów i rodzajów dzianin w jednym produkcie, używanie kontrastowych dodatków (guziki, zamki, szwy, lamówki, sznurki), wykonywanie bardzo dużych nadruków i haftów, naszywanie pasków sublimowanych/żakardowych, a także stosowanie rozwiązań sprawdzających się na stadionie: ukryte kieszenie, maski oraz kominiarki zintegrowane z kapturem.

Możliwości są nieograniczone, nie sposób więc wymienić wszystkie modyfikacje, na które macie wpływ zamawiając odzież w PGWEAR Customs. Nasz dział handlowy ma bardzo duże doświadczenie w kwestii doradzania klientom odnośnie niestandardowych rozwiązań. Najistotniejszą kwestią jest takie połącznie możliwości produkcyjnych i Waszych wymagań aby finalny produkt wyglądał  tak jak to sobie wymarzyliście i był najwyższej jakości.

Zapraszamy do kontaktu – customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *