CZĘŚĆ I

 

PGWEAR Customs oprócz realizacji Waszych zamówień indywidualnych od zawsze był producentem produktów PGWEAR sprzedawanych w sklepie www.pl.pgwear.net . 29 sierpnia 2016 światło dzienne ujrzała najnowsza kolekcja Jesień/Zima 2016, chcielibyśmy Wam przybliżyć w skrócie etapy powstawania tych produktów.

Zawsze punktem wyjścia jest projekt, to od niego zaczyna się proces powstania produktu i od niego zależy jego finalny wygląd. Stworzenie kompleksowych projektów jest bardzo pracochłonne i w przypadku PGWEAR zaczyna się 10-12 miesięcy przed rozpoczęciem sprzedaży. Poniżej prezentujemy Wam kilka przykładowych projektów z kolekcji Jesień/Zima 2016:

Podczas tworzenia projektów szukamy odpowiednich, jak najlepszych jakościowo dzianin i tkanin, z których następnie odszywamy modele. W przypadku produktów jesienno-zimowych ważne są właściwości tkaniny takie jak: wodoodporność, przewiewność, gramatura. Idealny produkt wymaga stworzenia wielu modeli, poprawek i prób. Etap ten wymaga dużo czasu i cierpliwości ponieważ zawsze zależy nam na stworzeniu odzieży, która w 100% spełni Wasze wymagania.

W międzyczasie tworzymy projekty graficzne: nadruków, haftów oraz dodatków. Nasza wiedza pozwala nam na dobór najlepszych technik zdobienia odzieży. Doskonale wiemy kiedy lepiej jest zastosować nadruk sitodrukowy a kiedy sublimacyjny, czy lepiej użyć naszywki żakardowej, haftowanej bądź skórzanej. Duże znaczenie dla finalnego efektu mają też na pozór mało ważne dodatki takie jakie: zamki, sznurki, gumki, stopery. Naszym zdaniem ich właściwy dobór także znacząco poprawia wygląd odzieży.

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *