Idealna koszulka to taka, która będzie w 100% spełniać Wasze oczekiwania. W PGWEAR Customs zrealizowaliśmy tysiące zamówień koszulek indywidualnych. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam stworzyć listę warunków niezbędnych do powstania perfekcyjnej koszulki.

  1. Pomysł/Projekt

To jedyny etap, w którym musicie brać czynny udział. To Wasze pomysły i gusta są najważniejsze. Nasze studio graficzne służy pomocą w odpowiednim przygotowaniu plików do produkcji.

  1. Umiejscowienie nadruków i dobór ich wielkości

To bardzo ważny a niedoceniany etap. Zbyt duży, lub zbyt mały nadruk może zdecydowanie zepsuć finalny efekt. Aby jak najdokładniej zobrazować daną wielkość i umiejscowienie sięgamy po najprostszy sposób – przymierzenie wyciętego wydruku w odpowiedniej wielkości pomoże podjąć ostateczne decyzje.

  1. Dobór kolorów

Wiemy jak ważne są odpowiednie odcienie kolorów dla kibiców piłkarskich, wiemy także jak wybrać te idealne.

  1. Krojenie, proces nadruku, szycie

Na tym etapie powstaje finalny produkt. Najwyższej jakości dzianina trafia na stół krojczy, a następnie zaczynamy proces nadruku.W PGWEAR Customs wierzymy, że najlepszą metodą  zdobienia odzieży jest sitodruk. Nadruki wykonane w naszej firmie nawet po setkach prań ciągle wyglądają idealnie.Szwalnia PGWEAR Customs przykłada bardzo dużą uwagę do jakości gotowych produktów. Jakość, a nie ilość to nasze motto.

  1. Pakowanie finalnego produktu/ wysyłka do klienta.

To ostatni etap produkcji! Po ostatnim sprawdzeniu jakości towar jest pakowany i wysyłany do Was!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *