Bluza kapturem to jeden z najpopularniejszych produktów zamawianych przez Was w PGWEAR Customs. Jako że dajemy Wam możliwość pełnej personalizacji bluz,  ich finalny wygląd jest zawsze jedyny w swoim rodzaju. Służymy Wam pomocą przy tworzeniu projektu, doradzamy też odnośnie technik jakimi mają  być wykonane zdobienia. Poniższej zaprezentowana bluza jest najlepszym przykładem produktu dopracowanego w 100%. Świetny projekt klienta w połączniu z dobrej jakości materiałami i zastosowaniem wielu technik zdobniczych dały znakomity efekt.

Bluza jest uszyta z solidnej i ciepłej dzianiny o gramaturze 360g.  Klient zdecydował się na zastosowanie zamka metalowego, w kolorze miedzianym. W tym samym kolorze są też oczka przy kapturze. W karczku wszyta jest metka żakardowa klienta,  druga mniejsza z informacją o rozmiarze oraz gruba, bawełniana taśma potnikowa w kolorze żółtym. Bluza posiada duże kieszenie z przodu.

Motywy graficzne zostały wykonane przy użyciu 3 metod:

– nadruk sublimacyjny – metodą tą zadrukowany jest skośny pas na klatce piersiowej, plecach oraz dzianina wypełniająca kaptur (więcej o nadruku sublimacyjnym)

– sitodruk – został wykorzystany do wykonania napisu ‘Ostkurve Davos’ oraz napisów na sznurkach przy kapturze (więcej o sitodruku)

– haft – wykorzystany do wykonania tarczy na prawym ramieniu (więcej o haftach)

Poniżej prezentujemy Wam szczegółowe zdjęcia buzy oraz wizualizację od której rozpoczął się proces produkcji.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania – piszcie do nas na  adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *