Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – BLUZA POWERSQUASH

Bluzy z kapturem to jedne z najczęściej zamawianych przez Was produktów w PGWEAR Customs. Produkcja tego typu bluz  to tylko z pozoru łatwe zadanie. Naszym priorytetem jest zawsze najwyższa jakość.  Jeśli przy okazji projekt jest nieco bardziej skomplikowany niż zwykle to osiągnięcie satysfakcjonującego efektu będzie naprawdę trudne. Niezbędna okaże się wiedza, doświadczenie oraz dbałość o każdy najmniejszy szczegół.

Prezentowana poniżej bluza jest świetnym przykładem projektu który bardzo łatwo można zepsuć. Klient zażyczył sobie żeby przód był trzykolorowy. Aby łączenia wyglądały perfekcyjnie musieliśmy zwrócić szczególną uwagę na precyzję szycia, każdy szew musiał być idealnie równy. Niezbędne okazało się też zastosowanie odpowiedniego rodzaju tych szwów. Bluza jest uszyta z ciężkiej dzianiny o gramaturze około 350g przez co standardowe łączenia okazałyby się zdecydowanie za grube oraz mogłyby się marszczyć, a to zdecydowanie pogorszyłoby ich estetykę.

Klient zdecydował się na zastosowanie białego, grubego zamka oraz białych sznurków przy kapturze. W tym samym kolorze jest także taśma wszyta w karczku bluzy. Do wypełnienia kaptura zastosowaliśmy natomiast dzianinę w kolorze czerwonym. Bluza posiada dużą kieszeń kangurkę o niestandardowym kształcie. Małe logo na sercu oraz duże na plecach zostały wykonane przy użyciu metody sitodruku (więcej o nadrukach sitodrukowych).

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem tego typu bluz lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.