Produkcję T-shirtów stworzonych od podstaw w PGWEAR Customs opisywaliśmy już Wam kilkukrotnie ( link1 , link2 ). Zamawiając u nas takie T-shirty możecie oczywiście decydować o wszystkim – od wyboru koloru i gramatury dzianiny, po wielkość i umiejscowienie nadruków oraz dodatków.

Tym razem przedstawiamy Wam koszulkę przy produkcji której wykorzystaliśmy połączenie nadruku sitodrukowego z haftem. T-shirt ten uszyty jest z dzianiny o gramaturze 205g. Jest to dzianina bardzo wysokiej jakości, gwarantująca doskonały wygląd koszulki na wiele lat.

Paski niebieski i biały zostały wykonane przy zastosowaniu metody sitodruku (więcej o nadrukach sitodrukowych). Nadruki tego typu, sięgające od szwa do szwa, są możliwe do wykonania jedynie w przypadku koszulek szytych od podstaw. Nadruk musi być wykonany przed zszyciem przodu koszulki z tyłem. Logo na sercu to naszywka haftowana. Jej wysokość została dopasowana do szerokości pasków co dało świetny efekt wizualny. Dodatkowo klient zdecydował się również na niewielki nadruk umiejscowiony  z tyłu, na karczku.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem koszulek szytych od podstaw w PGWEAR Customs lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *