Sign up with your email address to be the first to know about new products, VIP offers, blog features & more.

REALIZACJE PGWEAR CUSTOMS – T-SHIRT LIDOKURVE

By Posted on 0 No tags 0

T-shirty to jedne z prostszych w produkcji elementów naszej garderoby. Nieskomplikowany  krój i niewielka ilość, szwów powoduje, ze koszulkę uszyje każdy zakład krawiecki. W PGWEAR Customs ogromną wagę przywiązujemy do szczegółów. Nawet w przypadku T-shirtów szablony krawieckie doprowadziliśmy do perfekcji. Do ich produkcji używamy najwyższej jakości dzianin. Gwarantuje to ponadprzeciętną trwałość, dobry wygląd i wygodę noszenia.

Wśród T-shirtów zdarzają się  projekty, które wymagają zdecydowanie większego nakładu pracy niż standardowo. Poniżej prezentujemy Wam zdjęcia z realizacji T-shirta Lidokurve. Projekt ten wymagał od naszych pracowników wzmożonej pracy nad opracowaniem właściwego umiejscowienia wszytych pasków oraz nadruków. Podczas szycia, załoga PGWEAR Customs musiała wykazać się niebywałą precyzją. Nawet kilkumilimetrowe przesunięcia zepsułyby cały efekt. Logo z przodu oraz napis z tyłu zostały wykonane metodą sitodruku. Paski zostały wydrukowane metodą sublimacji na dzianinie z dużą domieszką poliestru.

W PGWEAR Customs nie boimy się wyzwań! Jeśli chcecie złożyć zamówienie lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Narazie brak jest komentarzy. Twój może być pierwszy!

Napisz nam co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.