W poprzedniej części artykułu (link) zaprezentowaliśmy Wam część kolekcji Tailored Troubles którą zrealizowaliśmy na zamówienie naszego klienta. Mogliście zobaczyć dodatki w postaci metek żakardowych, naszywek oraz przywieszek. Pisaliśmy o T-shirtach oraz swetrach. Kolejne produkty to:

– koszulki polo – uszyte są z dzianiny bawełnianej typu pique. Gramatura 220g oraz siateczkowa struktura zapewniają trwałość i wygodę noszenia. Klient zdecydował się na 3 wersje kolorystyczne – zieloną, granatową oraz bordową. Każda z koszulek ma po dwie metki żakardowe – w karczku oraz na rękawku. Na sercu każdej z wersji znalazło się logo klienta wykonane różnymi metodami. W przypadku polo granatowego na sercu znajduje się żakardowa naszywka. Polo bordowe ma w tym miejscu klasyczny haft. Logo na polo zielonym to mix dwóch poprzednich metod – naszywka wykonana metodą tradycyjnego haftu.

[hercules-gallery ids=”1306,1307,1308″ rowheight=”100″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

– bluza z długim zamkiem – uszyta jest z dzianiny o gramaturze około 350 g. Wykorzystaliśmy sprawdzony krój co w połączeniu z dobrej jakości materiałami gwarantuje świetny wygląd i wygodę. Szczególną uwagę zwróciliśmy na precyzyjne łączenia pasków z przodu.  Logo na sercu zostało wykonane metodą haftu. W karczku oraz na dole bluzy znalazły się metki żakardowe.

[hercules-gallery ids=”1309,1310,1311,1312″ rowheight=”100″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem całej kolekcji odzieży, pojedynczych produktów lub macie pytania – piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *