Zamawiając w PGWEAR CUSTOMS odzież szytą od podstaw często obawiacie się że  poszczególne rozmiary nie będą takie jakich się spodziewacie. W zależności od kraju obowiązują inne standardy dlatego rozumiemy Wasze wątpliwości.

Zawsze polecamy Wam rozmiarówkę z której korzystamy tworząc odzież do sklepu PGWEAR. Odzież ta jest szyta na podstawie szablonów udoskonalanych przez lata. Rozmiary te są bardzo zbliżone do popularnych marek europejskich. Wielu z Was je doskonale zna, a jeśli nie – może poznać już po 2-3 dniach zamawiając próbki w naszym sklepie. Oczywiście służymy także tabelą rozmiarów która dokładnie opisuje najistotniejsze wymiary odzieży.

Zdajemy sobie sprawę że nasze standardowe rozmiary nie wszystkim Wam muszą odpowiadać. Dlatego też jesteśmy gotowi na różnego rodzaju przeróbki. Możecie zdecydować się np. na skrócenie lub wydłużenie koszulki, zwężenie poszerzenie rękawów itd. Wszystko zależy więc od Waszych wymagań.         W przypadkach gdy takie przeróbki nie wystarczą możecie także wysłać nam odzież którą uważacie za perfekcyjną. Specjaliści od szablonów przy współpracy z krojownią pozwolą nam przenieść te rozmiary do zamawianych przez Was produktów.

Poniżej prezentujemy Wam standardowe tabele rozmiarów dla T-shirtów, koszulek polo, bluz bez kaptura oraz bluz z kapturem. Jeśli interesują Was inne tabele lub macie pytania piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *