W PGWEAR CUSTOMS dajemy Wam wybór, w zależności od Waszych wymagań co do jakości i ceny produktu możecie wybierać spośród odzieży importowanej i szytej specjalnie dla Was. Jeśli zdecydujecie się na T-shirty, bluzy lub inne artykuły importowane – zaoferujemy Wam najlepsze naszym zdaniem produkty marek tj. B&C, SOLS, Fruit of the Loom. Zdecydowanie bardziej polecamy jednak zamawianie odzieży szytej od podstaw dla Was.

Podstawową zaletą odzieży szytej na zamówienie jest wysoka jakość produktu. Przy realizacji tego typu zamówień nie oszczędzamy na materiałach, używamy tylko wysokiej jakości dzianin, tkanin i nici. Zapewni to Waszym produktom świetny wygląd oraz trwałość. Ponadto to Wy możecie zdecydować jakich materiałów użyjemy. Na przykład przy produkcji spodni dresowych lub bluzy możemy użyć dzianiny o różnych grubościach, przy produkcji kurtek możemy użyć mikrofibry lub nylonu – to zawsze Wasza decyzja.

Drugą równie istotną zaletą jest możliwość decydowania o kroju zamawianej odzieży. Wyżej wymienieni producenci T-shirtów lub bluz posługują się zazwyczaj jednym lub dwoma standardowymi krojami swoich produktów. Zamawiając w PGWEAR Customs macie możliwość zmiany kroju, rozmiarów lub wprowadzenia innych modyfikacji. Jeśli na przykład lubicie w T-shirtach krótsze i bardziej opinające rękawki – możemy je dla Was zmodyfikować. Jeśli przeszkadza Wam duża, przednia kieszeń w bluzie z kapturem – możemy zmienić ją na kieszenie w szwach bocznych – takich możliwości nie dają produkty importowane. Oczywiście tego typu możliwości jest znacznie więcej – jesteśmy otwarci na Wasze pomysły.

Inną, oczywistą zaletą produktów szytych od podstaw jest możliwość zdecydowanie większej personalizacji. Istnieje możliwość dowolnego łącznia kolorowych wstawek i dodatków. T-shirty lub bluzy mogą być zszyte z pasków, mieć kolorowe wstawki, rękawy w innym kolorze, kolorowe ściągacze. W przypadku bluzy z kapturem świetnie wyglądają sznurki od kaptura lub jego wypełnienie w kontrastowym kolorze. W przypadku koszulek polo możecie wybrać kolory pasków na kołnierzyku i rękawkach. Są tysiące opcji, wiele zależy więc od Waszych upodobań i fantazji.

Proces produkcji odzieży szytej daje także możliwość nanoszenia na niej zdecydowanie większych nadruków. Wielkość nadruku na produktach gotowych, z importu, jest ograniczona ze względów technicznych. W przypadku odzieży szytej od podstaw proces drukowania odbywa się przed zszyciem poszczególnych części odzieży w całość dzięki czemu nadruki mogą być bardzo szerokie, sięgać od pachy do pachy, od szyi do samego dołu.

Jeśli jesteście zainteresowanie zamówieniem odzieży którą uszyjemy dla Was od podstaw piszcie do nas na adres: customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *