Każdego dnia otrzymujemy od Was dziesiątki zapytań o wycenę produktu. Część z Was pyta nas o standardowe ceny dla całej grupy produktów, bez przedstawienia  nam projektu. Niestety nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na takie zapytania konkretnie, gdyż każdy projekt jest inny,  a ceny zależą od całego szeregu czynników. Nie wymagamy jednak aby wysyłać nam ostateczny projekt i dokładną wizualizację. Wystarczą pliki graficzne i opis, resztą zajmiemy się my. Od czego zależą ceny w PGWEAR Customs?

– wielkość zamówienia – ma bardzo duży wpływ na wycenę, na każdym etapie produkcji efekt skali pozwala zmniejszyć koszty jednostkowe. Dobrym przykładem jest jeden z pierwszych procesów jakim jest krojenie. Na wielkim stole krojczym układane są warstwy dzianiny, z których wycinane są poszczególne elementy Waszej odzieży. Proces krojenia 30 sztuk różni się od krojenia 100 sztuk jedynie czasem układania większej ilości warstw, przez co koszt krojenia w przeliczeniu na 1  sztukę produktu jest zdecydowanie niższy w przypadku większego zamówienia.

– nadruk – w przypadku metody sitodruku największy wpływ na cenę ma ilość kolorów. Każdy kolor wymaga stworzenia specjalnej matrycy. Cena nadruku zależy także od jego wielkości oraz zastosowanych efektów specjalnych tj. nadruk wypukły, nadruk farbą wodną.

– haft – w przypadku haftów większe znaczenie niż ilość kolorów ma wielkość wzoru oraz  skomplikowanie grafiki co niesie za sobą  tzw. ilość uderzeń igły konieczną do powstania wzoru. 

– rodzaj zastosowanej dzianiny – niezależnie od tego jaki rodzaj odzieży chcecie zamówić zawsze oferujemy Wam różne opcje różniące się składem, gramaturą i wykończeniem.

– niestandardowe rozwiązania i dodatki – to wszelkiego rodzaju ozdobne przeszycia, dodatkowe kieszenie, kominiarki lub maski zintegrowane z kapturem oraz wiele innych tego typu opcji.

Oprócz wyżej wymienionych na ceny wpływają zmienne kursy walut, wahające się ceny tkanin i dzianin oraz mnóstwo innych czynników.

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem i potrzebujecie wyceny, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *