O niepowtarzalnym charakterze odzieży świadczy przede wszystkim jej wygląd oraz wysoka jakość.  Aby odzież którą zamawiacie w PGWEAR Customs była wyjątkowa musi zostać spełniony cały szereg warunków:

  • IDEALNY KRÓJ

Projekt odzieży zależy od Was. To Wasze gusta i potrzeby są najważniejsze przy zamówieniach indywidualnych. Bez idealnego kroju nawet mało skomplikowany projekt może stracić swój urok. Niedopracowany szablon krawiecki sprawi że żaden wybrany przez Was rozmiar nie będzie leżał idealnie.

W PGWEAR Customs posiadamy bazę kilkuset, dopracowanych szablonów krawieckich. Zatrudniamy także technologów, którzy dzięki długoletniemu doświadczeniu, potrafią stworzyć idealne szablony dla nowych projektów.

  • WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁY

Perfekcyjny krój nie wystarczy, jeśli materiały zastosowane do uszycia odzieży są słabej jakości. W niektórych przypadkach już sam wygląd nowego produktu pozostawia wiele do życzenia. W innych, nienaganny wygląd znika już po kilku praniach. Dlatego niezmiernie ważne jest aby wszystkie materiały wykorzystane w procesie produkcji były sprawdzone i trwałe.

W PGWEAR Customs współpracujemy tylko z dostawcami, dla których priorytetem jest jakość. Zamawiając odzież w PGWEAR Customs możecie być pewni że nawet kilka lat użytkowania i setki prań nie wpłyną negatywnie na Waszą odzież. Długoletnia współpraca pozwala nam także używać dzianin i tkanin produkowane na nasze specjalne zamówienie. Są wśród nich także materiały o specjalnych właściwościach, np. przewiewna tkanina  drytex –  o wysokim stopniu wodoodporności.

  • NAJLEPSZE METODY ZDOBIENIA

Zdecydowana większość projektów zawiera elementy graficzne które są nanoszone w postaci haftów, naszywek lub nadruków. Estetyka wykonania tych elementów ma oczywiście ogromny wpływ na finalny wygląd Waszej odzieży.

W PGWEAR Customs używamy tylko sprawdzonych metod zdobienia. Większość nadruków na dzianinach bawełnianych wykonujemy jedyną według nas słuszną techniką – sitodrukiem. Jest to metoda stosunkowo droga, pracochłonna, wymagająca dużego doświadczenia. Według nas zapewnia ona jednak najlepsze efekty – nadruki wyglądają idealnie przez długie lata. Także w przypadku innych metod zdobienia – tj. nadruki sublimacyjne, hafty, naszywki – wychodzimy z założenia że najważniejsza jest jakość a nie koszty produkcji. Nie oszczędzamy na farbach, niciach i parku maszynowym. W połączeniu z doświadczeniem naszych pracowników gwarantują one najlepsze możliwe efekty.

  •  PRECYZJA SZYCIA

Spełniając wszystkie warunki z powyższych podpunktów dobry, końcowy efekt może wciąż zostać zaprzepaszczony. Idealny krój, dobrej jakości materiały i perfekcyjne zdobienia nie będą długo Was cieszyć jeśli podczas procesów krojenia i szycia zabraknie staranności i szczegółowości. Prujące się nitki lub krzywe szwy zepsują cały efekt.

Wszystkie procesy produkcyjne PGWEAR Customs odbywają się w Polsce, w  Białymstoku. 30 doświadczonych szwaczek dokłada wszelkich starań aby każdy pojedynczy szew był idealny. Regularne kontrole jakości to Wasza gwarancja że dostanie produkt idealnie uszyty.

W PGWEAR Customs produkujemy najwyższej jakości odzież a nie gadżety reklamowe!

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *