Specjalizujemy się w produkcji odzieży dla kibiców, naturalne jest więc że bardzo często pytacie nas o realizację odzieży w barwach Waszego klubu. W przypadku takich projektów łatwo przesadzić, zbyt wiele dodatków lub nieumiejętne połączenie kolorów sprawi że projekt będzie kiczowaty. Jeśli macie problem z dopracowaniem wzoru nasze studio graficzne służy Wam pomocą.

Poniżej prezentujemy bluzę oraz czapkę wyprodukowaną dla naszego stałego klienta, którego zamówienia opisywaliśmy już kilkukrotnie (link 1link 2link 3). Nasi graficy dołożyli wszelkich starań aby projekty wyglądały schludnie i zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Bluza została uszyta z wysokiej jakości dzianin o gramaturze około 350g. Zarówno z przodu jak i z tyłu połączyliśmy 3 różne ich kolory. Na sercu znalazł się niewielki nadruk wykonany metodą sitodruku. W karczku bluzy oraz na dolnym ściągaczu znalazły się metki żakardowe z logo klienta, a na lewym rękawie – naszywka wykonana ze skóry ekologicznej.

Czapka „Rybaczka” jest uszyta z tkanin bawełnianych. Jest to czapka dwustronna. Na jednej ze stron połączyliśmy 3 kolory tkanin oraz wykonaliśmy nadruk metodą sitodruku. Druga strona jest jednolita a jedynym dodatkiem jest naszywka z logiem klienta.

[hercules-gallery ids=”1283,1285,1284,1286″ rowheight=”200″ margins=”10″ captions=”true” randomize=”false”]

Jeśli chcielibyście zamówić odzież w Waszych barwach lub macie pytania, piszcie do nas na adres customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *