Wielu z Was pyta nas jak zamówić odzież w PGWEAR Customs. To bardzo proste. Poniżej prezentujemy Wam poszczególne etapy całego procesu:

    1. Punktem wyjścia przy  składaniu zamówień w PGWEAR CUSTOMS jest projekt. Nie tworzymy projektów graficznych od podstaw ale też nie wymagamy od Was abyście od razu wysłali nam ostateczną, niezmienną wersję. Istotne jest abyście mieli wizję, wiedzieli czego mniej więcej oczekujecie. Umiejętności naszych grafików oraz nasze wieloletnie doświadczenie pozwolą nam zasugerować ewentualne zmiany poprawiające ogólny wygląd produktu oraz dostosowanie go do możliwości technicznych. Po otrzymaniu od Was plików graficznych, prostego szkicu lub opisu przygotujemy Wam wizualizację pokazującą jak będzie wyglądał zamawiany przez Was produkt. Do nadruków i haftów używamy plików wektorowych .cdr lub .ai. Jeśli jednak nie dysponujecie tego typu plikami wystarczy dobrej jakości plik .jpg, .png lub .psd.
    2. Po zaakceptowaniu przez Was wizualizacji dokonujemy wyceny. Cena w dużej mierze zależy od ilości jaką chcecie zamówić. Zazwyczaj dajemy Wam kilka opcji do wyboru.

Na przykład przy produkcji koszulek można użyć dzianin o różnych grubościach lub zastosować koszulki importowane. Proponujemy Wam także dodatki np. metki żakardowe, naszywki. Do ceny produktów doliczamy koszty wysyłki.  Nie są one wysokie, wysyłka do większości krajów europejskich kosztuje poniżej 20 EUR, nawet przy dużych zamówieniach.

    1. Od razu po otrzymaniu płatności rozpoczynamy proces produkcji. Jego długość zależy konkretnego projektu, trwa od 8 do 30 dni. W międzyczasie wysyłamy Wam ostateczne wizualizacje do zatwierdzenia. W razie potrzeby nanosimy poprawki lub tworzymy prototyp zamawianego produktu. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o samym procesie polecamy Wam lekturę:

PROCES PRODUKCJI KROK PO KROKU, CZEŚĆ I

PROCES PRODUKCJI KROK PO KROKU, CZEŚĆ II

    1. Po zakończeniu procesu produkcji wysyłamy Wam zdjęcia gotowego produktu. Każdy z nich pakujemy w oddzielne worki foliowe. Po 2-4 dniach możecie spodziewać kuriera z dostawą!

 

Jeśli jesteście zainteresowani zamówieniem w PGWEAR Customs piszcie do nas na customs@pgwear.net

Odzież kibicowska najwyższej jakości

Skontaktuj się z nami

Strona kontaktowa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *